İçeriğe geç

Aqua VIP Transfer

Biz Kimiz

Klasik taksi anlayışının aksine, düşük maliyetli ve güvenli yolculuk düşüncesi ile uzun yıllardır sektörün önde gelen ismiyiz.

İstanbul’un tüm bölgelerinde, uzun yıllardır hizmet veren Aqua VIP Transfer, bir çok klasik ve korsan taksi duraklarının aksine; 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Günün hiç bir saatinde telefonunuz yanıtsız kalmaz ve belirtilen saatte aracınız kapınızda olmaktadır. Öncelikli amaçları ekonomi, güvenlik ve konfor olan Aqua VIP Transfer, bu ilkelerini yıllarca korumuş ve bu sayede her gün yüzlerce yolcuya hizmet vermeye devam etmektedir.

Neredeyiz

Avrupa yakasında; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Anadolu yakasında ise; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

0 538 669 34 92

 
0 538 669 34 92  

WhatsApp

 
WhatsApp